.

.

New
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

HUF 12379.50

Az összeg
Tova elérhető

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 Típus Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS konform,TIA-492-AAAD, POKOLGÉP 60793-2-10 típus A1a.3 Tűzveszélyességi Besorolás LSZH.Alkalmazás adatközpontok igénylő gyors infrastruktúra kiépítését a kiterjesztett elérni.Kis átmérőjű törzs kábelek használata 30-40% - kal kevesebb helyet foglal, amely ideális a nagy sűrűségű kábel alkalmazások.OM5+, 12 Szál Csomagtartó, Kevés Füst Nulla Halogén, Pan MPO Női Pan MPO Női, HD Flex Áttérés, B. Módszer, Ultra beiktatási, Húzza Szem az egyik végén - 29 Méter.

Az áruval kapcsolatban

Új

A kategória hasonló árui